Jeśli w tym roku rozwiążesz problem nadmiaru tłuszczu

Wakacje są już na wyciągnięcie ręki,

Wakacje są już na wyciągnięcie ręki,

A wielu zaczyna zastanawiać się, co zrobić z dodatkowymi kilogramami chociaż niektórzy będą sobie z tym poradzić, kupując więcej ubrań, będą myśleć o tym samym problemie ponownie w przyszłym roku, być może dwa razy więcej tłuszczu.

Wakacje są już na wyciągnięcie ręki,

Nie tylko zaoszczędzisz na nowych ubraniach, ale jednocześnie osoba poczuje się znacznie lepiej i pewniej jeśli mamy miesiąc przed świętem, możemy schudnąć o 4-5 kg, jeśli w ciągu 2 miesięcy, może to być do 10 kg. w żadnym wypadku nie stosujemy radykalnej diety z utratą wagi szybciej niż 1 kg na tydzień. Kilogramy, które pozbylibyśmy się, pochodziłyby głównie z utraconej masy mięśniowej, a tłuszcz pozostałby na ciele.

Należy tego unikać, ponieważ jest to masa mięśniowa, która przede wszystkim kształtuje figurę, a ponadto przyspiesza podstawowy metabolizm. Jedynym sposobem na utratę wagi, a jednocześnie kształtowanie charakteru, który działa wizualnie, jest połączenie wzmocnienia, aktywności tlenowej, zrównoważonej diety i do ostatniej serii-suplementów diety i spalaczy tłuszczu spalacze tłuszczu mogą rzeczywiście przyspieszyć utratę tłuszczu, ale tylko wtedy, gdy dana osoba jest aktywna. Gdyby istniał sposób na utratę wagi bez większego wysiłku, nie byłoby tak wielu otyłych ludzi.

Ale nawet gdybyśmy mogli, ciało nadal cierpiałoby, ponieważ brakowało nam sprawności fizycznej, a także masy mięśniowej, która nadaje ciału kształt. Na szczęście mamy styl życia fitness, który da nam wszystkie te korzyści, bez żadnych kosztów. Możesz zacząć od niego niemal natychmiast. Jeśli nie mamy siłowni, możemy ćwiczyć z ciężarem własnego ciała.

Do biegania lub chodzenia potrzebujemy tylko wysokiej jakości obuwia,

A my nadal musimy jeść tylko wybierając odpowiednie produkty ważne mięśnie i ich ochrona po pierwsze, skupimy się na ochronie masy mięśniowej aby go przywrócić, wzmacnia się, a jednocześnie organizm musi mieć wystarczającą podaż wysokiej jakości białek.

Do biegania lub chodzenia potrzebujemy tylko wysokiej jakości obuwia,

W okresie korekty masy ciała, kiedy staramy się zmniejszyć udział tłuszczu w ciele przy zachowaniu masy mięśniowej, musimy przyjmować je bardziej niż zwykle używamy zasobów takich jak BCAA, serwatka, ryby, jaja, sfermentowane produkty mleczne, pierś z kurczaka i indyka, w mniejszej ilości chudej wołowiny i wieprzowiny aby schudnąć, musimy wydać więcej energii niż wziąć. Początkowo musimy obliczyć dochód i wydajność energii, ale gdy staniemy się bardziej doświadczeni, wszyscy będą już dokładnie wiedzieć, czego potrzebuje jego ciało, aby utrzymać sportową sylwetkę.

Proporcja poszczególnych składników odżywczych powinna być określona przez dietetyka, ponieważ każdy z nich ma inną proporcję tłuszczu, masy mięśniowej i innego poziomu sprawności. Kiedy musisz zmniejszyć wagę, utrzymuj tłuszcz do minimalnej wymaganej ilości białka, jedząc więcej, około 1,5-2 g na kg wagi, co jest tylko mylącą liczbą dla osób z nadwagą, które musiałyby jeść zbyt dużo białka, co w tym przypadku jest niepożądane proporcja białek i tłuszczów w ten sposób zostanie ustalona i zmieniona.

Zużycie energii zostanie przeprowadzone przy użyciu węglowodanów, które zwiększą i zmniejszą swoje dochody, aby uniknąć spowolnienia metabolizmu. Liczba dni, w których utrzymujemy węglowodany na niższym poziomie, powinna być większa, a wyższy udział węglowodanów pozwalamy sobie tylko na jeden do dwóch dni w tygodniu. Więc jeśli ktoś waży na przykład 80 kg, otrzyma około 170 g węglowodanów dziennie, aw luźniejszych dniach około 300-350 g. używamy tylko złożonych węglowodanów, takich jak ryż, makaron, ziemniaki, płatki owsiane i warzywa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*