Zielona kawa gdzie kupić

Czy wiesz, że większa część specyfików w skład których wchodzi zielona kawa nie otrzymała od Głównego Inspektoratu Sanitarnego zgody na sprzedaż? GIS nie ma wątpliwości, że są to produkty niebezpieczne dla Naszego zdrowia oraz życia. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków znalazła w kilku sibutraninę. Ów sibutranina to wyjątkowo groźna substancja, istotnie zagrażająca Naszemu zdrowiu i życiu – nie tylko podnosi ryzyko pojawienia się u Nas nadciśnienia tętniczego, ale również wystąpienia komplikacji przy chorobach serca.

Ekstrakt z zielonej kawy pogłębia następstwa każdej działalności mającej na celu przywrócenie odpowiedniej wagi ciała. Odkrycie to zatwierdzają między innymi włoskie badania (pośród pacjentów szpitali San Antonio oraz Sanata Margetita we Włoszech). Pacjencji najpierw zostali rozdzieleni na dwa zespoły, następnie otrzymali zalecenia dietetyczne : wartość energetyczna diety obu analizowanych grup nie przekraczała 1200 kalorii dziennie, do codziennego jadłospisu przyłączył się również wyciąg z zielonej kawy, u pierwszych w formie tabletek (w dawce 200 miligramów), u drugich placebo. Wszyscy członkowie pierwszego zespołu pożegnali o 3 kilogramy więcej (od członków drugiego).

Powyższe badanie dowodzi również tego, iż zielona kawa ma znacznie wyższe umiejętności antyoksydacyjne, niż inne znane Nam do tej pory napoje. Co więcej ekstrakt z zielonej kawy, obfituje w kwas chloragenowy (ACG) – stanowiący poważną przeszkodę dla wzrostu wagi Naszego ciała i magazynowania tkanki tłuszczowej (kwas ACG ogranicza wchłaniane tłuszczy oraz rozbudza Naszą przez przemianę materii, zaś kofeina niemal całkowicie uniemożliwia ich przyswajanie). Proces palenia znacząca redukuje wielkość kwasu chloragenowego w kawie, zatem to niepalone owoce zielonej kawy, wykazują najwyższe zdolności odchudzające.

zielona kawa tabletki

Gdzie możemy kupić zieloną kawę? W herbaciarni – w formie owoców kawowca (Zdecyduj się na ten ruch pod warunkiem, że zamierzasz wypalić je na własną rękę. Jak zaparzyć zieloną kawę w domu? Krok po kroku opowiemy o tym, już za moment) , w sklepie zielarskim – w formie ekstraktu z zielonej kawy (Kupisz tabletki z zieloną kawę czy kawę rozpuszczalną?).

 1. Dojrzałe lub niedojrzałe jagody kawowca rozbijamy w moździerzu lub umieszczamy je w mechanicznym młynku
 2. Rozbite mielimy w młynku do kawy (Ręcznym bądź elektrycznym, warto wspomnieć o tym, że pierwszy młynek do kawy ukazał się w Londynie w 1665 roku)
 3. Zmielone zalewamy wrzącą wodę i czekamy kilka chwil, do całkowitego zaparzenia (Pamiętaj o tym, że odstęp pomiędzy mieleniem, a parzeniem kawy jest tym mniejszy, im mniejsze są owoce kawowca – po zmieleniu. Nie zapominaj również o tym, iż kawę do ekspresu ciśnieniowego mielimy najdrobniej).

W którym miejscu jeszcze możemy nabyć zieloną kawę albo ekstrakt z kawy zielonej? E – sklepie (o zielarsko – medycznym profilu) i e – markecie.

 • Koniecznie sprawdź z jakiego kraju pochodzą : owoce kawowca do samodzielnego palenia, tabletki z wyciągiem z zielonej kawy lub zielona kawa rozpuszczalna. I włóż do e – koszyka wyłącznie produkty pochodzące ze Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Zachowaj szczególną ostrożność wobec dodatków powstałych na obszarze Chin (Ponieważ nadzór nad ich produkcją jest znikomy).
 • Strzeż się medykamentów wyposażonych w efedrynę (Warto wiedzieć, że część osób odpowiedzialnych za dystrybucję – rozprowadzających zieloną kawę oraz suplementy diety z jej wyciągiem, stawia znak równości między efedryną a zieloną kawę – i podmienia ekstrakt z zieloną kawę ów substancją)
 • Zaufaj e – sprzedawcom, ale nigdy nie zapominaj o kontroli (Poddaj skrupulatnej analizie wszystkie opinie o danym właścicielu sklepu online/twórcy aukcji internetowej. Nawiąż współpracę tylko z godnym zaufania dystrybutorem.)
 • Stanowczo odradzamy zakup tanich tabletek z wyciągiem z zielonej kawy, zbyt tanich zielonych jagód kawowca, oraz niesamowicie taniej kawy rozpuszczalnej o zielonkawym odcieniu (Np. Tabletki z ekstraktem z zielonej kawy nie powinny kosztować mniej, aniżeli 100 złotych – jeden zestaw).

Dlaczego warto zainteresować się kupnem produktów z zieloną kawą? Doktor Lindsey uważa, że ekstrakt z zielonej kawy (istniejący w tabletach oraz rozpuszczalnej kawie) : „Przekonuje Nasz organizm do spalania cukru, i tłuszczu, przede wszystkim w wątrobie. Opóźnia zjawisko uwalniania się glukozy do krwiobiegu. Nie wyraża zgody na kumulowanie się cukru, oraz przerabianie go na tłuszcz – nagromadzanie się tkanki tłuszczowej. Kluczowe jest to, iż : I czynność spalania i czynność hamowania odkładania się tkanki tłuszczowej, jest w 100% naturalna i bezpieczna dla Naszego zdrowia oraz życia”.

Jedna myśl nt. „Zielona kawa gdzie kupić

 1. MoniaJarosinska

  W koncu sukces, zrzucilam 8 kg, probowalam juz naprawde wszystkiego, w koncu znalazlam w necie artykul o tabletkach na odchudzanie, postanowilam zamowic. Codziennie jedna tabletka plus troche ruchu (jazda na rowerze do pracy) no i prosze sukces. Strony nie pamietam ale wpiszcie sobie w google – nadwaga to juz mnie nie dotyczy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *